Bizi

Yakından Tanıyın,

POTEMA-CarpetCleaner Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de İlk ve Tek’tir

potema-resimGeçmişi 45 yıla uzanan şirketler topluluğumuza yeni nesil olarak ÜstünAlman Teknoloji Markası olan POTEMA’ nın ve Carpet Cleaner’ ın Türkiye Distribütörlüğünün eklenmesi ile Yatak, Koltuk ve Halı Temizliklerindeki faaliyetlerimiz her geçen gün artmaktadır.Yatak, Koltuk ve Halı Kuru Sistem Teknolojileri ülkemizde de çok önemli bir konudur. Camileri, İşmerkezleri, Otelleri, Evleri ile Türkiye’de bu ürünlerin kullanımı her geçen gün artmaktadır.

1989 yılında Almanya’da kurulan Potema Dünya’da markalaşmış, Almanyamerkezli olarak İtalya, Fransa, İspanya, Mısır, Hollanda, Avusturya, ABD, Kore, Singapur, Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan ve daha birçok ülkede temsilcileri ile dünya çapında büyümeye devam etmektedir.

Şirket olarak hedefimiz kısa ve orta vadede Bölge Müdürlüklerimiz, Bayilikler ve hizmet noktalarımız  aracılığıyla tüm Türkiye’de kurumsal ve bireysel hizmette yayılmak, sağlıklı temizlik ve Potema Teknolojileri hakkında bilinciarttırmaktır.Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Özellikle Otellerimizin bu dünya standartlarına Potema Hijyen Sertifikasıyla kavuşması müşteri memnuniyetleri ve kazançları açısından değerlidir ayrıca tesislerde ve evlerde halı ve koltuklarda kullanılan sulu sistemler hijyen ve sağlık sorunlarının yanında amortismanlara da zarar vermektedir.