HİJYENİK KOLTUK KURU TEMİZLİK HİZMETİ

Koltuklarınızı, POTEMA-CarpetCleaner Kuru Sistem Koltuk Temizliği ile “SEMI-DRY UPHOLSTERY CLEANING” Temizletmeniz diğer usullerle yaptığınız yöntemlere göre Sağlıklı, Hijyen ve daha Kuru bir Temizlik sağlar.Temizliğin ardından uygulayacağınız Potema Hijyen Sprey sayesinde mikrop, bakteri, küf, mite, astım ve alerjiye yönelik korunmanın yanında, eşyalarınızda kalıcı bir hoş ve taze koku evinizi kaplar. Hizmetin tamamlanmasının ardından koltuklarınız kullanıma hazırdır. Bu bir yıkama hizmeti değildir.!!

Koltuklarınızı asla yıkatmayın, yıkamayın ve lekelenmelerde doğru şekilde müdahale edin veya Potema’yı çağırın. Profesyonel ev temizliği-temizlik yapan bir Alman firması olan Potema, hizmetlerini deneyimli kadrosu ile vermektedir. Koltuk Kuru Temizleme’si eski usul yıkama ve yıkanma sistemlerinden farklı ve ev hanımlarınca dünyada tercih edilen bir sistemdir.

Evlerinizde ve Koltuklarınızda Kuru Sistem, Kristalize ve Hijyenik Potema temizlik hizmetini tercih edin, rahat edin. Hizmetin tamamlanmasının ardından kullanıma hazırdır. Yıkamanın getirdiği olumsuzluklardan (ıslaklık ve nem kalması, rutubet kokması, bakteri ve küf oluşumuna olanak vermesi, leke dağılmaları, solma, su lekeleri vs.) kurtulun.
İşleri Potema’ya, zamanı kendinize bırakın…