Astım’dan, Mite ve Akar Alerjisi’nden Korunmak Artık Elinizde Potema anti-mite Sprey

Patent sahibi olan POTEMA anti-mite Hijyen Sprey 2000 yılında yapılan dahiyane ürünler yarışmasında 1.lik ödülü almış, ev tozu akarlarının (mite-mayt) üremelerini önler, akar dışkılarının içerdiği allerjenleri nötralize eder, akar alerjisinde korunma sağlar, bakteri, küf, mantar, mikrop üzerinde etkili, koku nötr’leyici(sigara, idrar, evcil hayvan vb.) ve hoş kokuya sahip yüksek kalitede, çok kullanımlık eşsiz bir üründür. Hoş ve taze kokulu, hiyenik yatak, perde, koltuk, halı ve ortak kullanım alanları için idealdir.
Yaşam kalitenizi yükseltir.

POTEMA antimite Spray yatağın kullanım alanlarına göre talimatlara uygun tavsiye edilen periyotlarda, evlerde her nevresim değişiminde en az max.5-14 günde bir, otel, hastane, yurt vb. kurumlarda her müşteri değişiminde yatağın yatılan yüzeyine uygulanır. Bunun yanında halılarınızda, alezlerde, koltuklarınızda, peluş oyuncaklarınızda, kötü kokan alanlarınızda, tüm yıkanamayan tekstil yüzeylerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Yalnızca çalkalayın ve sıkın, bir kaç dakika bekleyin, eşyalarınız kullanıma hazırdır.
POTEMA® MATRATZEN CLEAN SPRAY
1 dakika içerisinde bakteri ve kokuya karşı etkilidir. Toz akarlar ve uyuz böceklerine karşı(antimite), 3 aydan fazla bir süreç zarfında, max. 5-14 günde bir uygulanmalıdır. Sprey spray uygulanan eşyalarınız, kullanmadan önce, kuruması için 10 dakika bekletilmeli. İhtiyaca göre, her çarşaf değiştirmede yatağa, koltuğa, halıya vs. ve tüm tekstil yüzeylere uygulanılır.